Pracownicy komunalni z Jarocina podczas rutynowych czynności sprzątających natrafili na ciężki worek. To, co znaleźli zdumiałoby każdego. Wewnątrz znajdował się łeb dzika. Osoba, która go wyrzuciła jest teraz poszukiwana przez policję.

Gdy natrafiono na worek, akurat był sprzątany Park Radolińskich w Jarocinie. Pracowników zastanowił ciężar znaleziska. W środku poza łbem dzika była także jego skóra i racice.

Natychmiast została powiadomiona policja. Policjanci przejrzeli nagrania z monitoringu miejskiego. To pozwoliło ustalić parę faktów.

Okazało się, że szczątki zostały podrzucone 10 stycznia około godz. 16.15, a zrobił to mężczyzna w podeszłym wieku. Wyraźnie widać, że dźwiganie worka sprawia mu ogromny problem. Sprawca nadszedł od strony ulicy Maratońskiej, potem wrzucił worek od jednego z koszy w Parku Radolińskich i sobie poszedł.

Na razie z uwagi na obowiązujące przepisy całość nagrania nie może być udostępniona, bo takie jest prawo. Na tym etapie śledztwa nie można publikować pełnego wizerunku sprawcy. Wystosowano jednak apel, aby każdy, kto był świadkiem zajścia albo zna mężczyznę skontaktował się z policją.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna