Patryk Jaki twierdzi, że słowa Macierewicza to bzdura!

Antoni Macierewicz, były szef Ministerstwa Obrony Narodowej, na jednym ze spotkań z członkami klubu „Gazety Polskiej” stwierdził, że Pałac Kultury i Nauki zostanie zburzony, a na jego miejscu powstanie Kolumna Chwały Wojska Polskiego.

   

– Jeżeli wygra Patryk Jaki, to ja już Warszawą nie będę musiał się zajmować, ponieważ wszystko zostanie zrealizowane. W miejscu Pałacu Kultury – przepraszam, symbolu sowieckiej władzy nad Polską! – powstanie wreszcie Kolumna Chwały Wojska Polskiego, bo tam ona powinna stać! Mówię to śmiertelnie serio – mówił Antoni Macierewicz podczas spotkania.

Oliwer Kubicki, szef sztabu Patryka Jakiego, na pytanie, czy odbywały się jakiekolwiek rozmowy między kandydatem PiS na prezydenta Warszawy a Antonim Macierewiczem na temat zburzenia Pałacu Kultury, odparł, że takie rozmowy nie były prowadzone. Patryk Jaki dodał, że są to bzdury. – To bzdura. Nigdy tak nie mówiłem – Patryk Jaki zadeklarował, że plany na zagospodarowanie terenu wokół placu defilad mają być dopiero zaprezentowane.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News