Pawłowicz: „Tuskowie” czekają na zemstę na Polsce i Polakach!

„Plan opozycji: zrobić wszystko, by wygrał ich kandydat, który następnie rozwiąże teraz wybrany Sejm, a potem rząd PiS”, postraszyła na Twitterze posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, odnosząc się do przyszłorocznych wyborów prezydenckich. Parlamentarzystka ostrzegła, że opozycja „ma już przyczółek w Senacie”. Zaapelowała również do partii rządzącej o przeanalizowanie zakończonej właśnie kampanii wyborczej. Jak stwierdziła, jeśli PiS nie zmobilizuje swojego elektoratu, to „sen o Polsce się skończy”.

   

Według Pawłowicz ratunkiem dla obozu tzw. dobrej zmiany i jej elektoratu jest bezwarunkowe poparcie Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

   

„»Tuskowie« i podobni z zewnątrz i wewnątrz, ze Wschodu i Zachodu, już czekają na zemstę na Polsce i Polakach”, napisała Pawłowicz na Twitterze. Dodała przy tym, że środowiska te uważają Polaków za „żebraków, pańszczyźnianych chłopów, prostaków i chamów”.

Posłanka PiS zaznaczyła, że jeżeli Duda przegra wybory w 2020 roku, to innej szansy dla środowisk popierających partię Kaczyńskiego już nie będzie.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News