„Plan opozycji: zrobić wszystko, by wygrał ich kandydat, który następnie rozwiąże teraz wybrany Sejm, a potem rząd PiS”, postraszyła na Twitterze posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, odnosząc się do przyszłorocznych wyborów prezydenckich. Parlamentarzystka ostrzegła, że opozycja „ma już przyczółek w Senacie”. Zaapelowała również do partii rządzącej o przeanalizowanie zakończonej właśnie kampanii wyborczej. Jak stwierdziła, jeśli PiS nie zmobilizuje swojego elektoratu, to „sen o Polsce się skończy”.

Według Pawłowicz ratunkiem dla obozu tzw. dobrej zmiany i jej elektoratu jest bezwarunkowe poparcie Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

„»Tuskowie« i podobni z zewnątrz i wewnątrz, ze Wschodu i Zachodu, już czekają na zemstę na Polsce i Polakach”, napisała Pawłowicz na Twitterze. Dodała przy tym, że środowiska te uważają Polaków za „żebraków, pańszczyźnianych chłopów, prostaków i chamów”.

Posłanka PiS zaznaczyła, że jeżeli Duda przegra wybory w 2020 roku, to innej szansy dla środowisk popierających partię Kaczyńskiego już nie będzie.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat