Pawłowicz: Wałęsa zatracił poczucie kompromitacji

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz nieoczekiwanie wzięła w obronę Lecha Wałęsę, krytykując publikowanie jego zdjęć robionych w czasie zabiegów rehabilitacyjnych. Jednocześnie była posłanka PiS zarzuciła legendarnemu przywódcy „Solidarności”, że ten dawno zatracił poczucie kompromitacji.

   

W internecie oraz na profilu Wałęsy na Facebooku pojawiły się zdjęcia, na których niekompletnie ubrany były prezydent jest poddawany zabiegom medycznym.

   

Zdjęcia te stały się obiektem kpin. W obronie Lecha Wałęsy stanęła Krystyna Pawłowicz, co o tyle zaskakuje, że była posłanka PiS, podobnie jak cały obóz polityczny, z którego się wywodzi, ma do niego bardzo krytyczny stosunek.

„Niezależnie jak się ocenia L. Wałęsę, to robienie mu zdjęć w czasie trwania jego zabiegów zdrowotnych, w różnych niezręcznych sytuacjach, robionych zapewne przez obsługę, jest bardzo NIEETYCZNE…”, napisała Pawłowicz na Twitterze.

„Niech mu nikt w tym już nie pomaga, mimo że sam L.Wałęsa zatracił poczucie kompromitacji”, dodała była parlamentarzystka.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News