W jednym ze swoich niezapomnianych przebojów śpiewają: „Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść niepokonanym”. Słowa te stały się myślą przewodnią tournée, na które w tym roku zaprasza Perfect.

Zespół jest już legendą polskiego rocka, a jego przeboje są śpiewane w każdej grupie wiekowej. Nową trasą koncertową Perfect chce uświetnić jubileusz 40-lecia pracy artystycznej, a jednocześnie podziękować fanom za tyle lat wspólnej muzycznej przygody. Koncerty będzie można wysłuchać m.in. w Warszawie (14.02), Szczecinie (6.03), Poznaniu (26.04), Krakowie (9.05), Gliwicach (23.05), Wrocławiu (13.06) i Gdańsku/Sopocie (19.06), a nawet Londynie (1.03).

Perfect podkreśla, że „Atmasfera” jest pożegnalną trasą, a zespół przestanie po niej koncertować. Jednak muzycy nie wykluczają chęci powrotu na scenę. Mimo wieku wciąż potrafią porwać publiczność i dać przysłowiowego „czadu” na scenie, zapewniając rockową zabawę na najwyższym poziomie. Kiedy w 1980 r. lider zespołu, Grzegorz Markowski dołączył do grupy muzyków, nikt nie spodziewał się, jak wielki odniosą sukces. Tymczasem krótko po tym cała Polska nuciła ich przeboje. Pierwszy koncert, w zebranym przez Zbigniewa Hołdysa składzie, zagrali w drugiej połowie 1980 roku, w jednym z poznańskich klubów. Jednak prawdziwą sławę zyskali w 1981 roku, kiedy wyszła ich pierwsza płyta, tzw. biały album. Trudno było sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez wspólnego śpiewania „Autobiografii” czy „Niewiele ci mogę dać”. Nawet w gorszych okresach, w których zawieszali działalność, fani o nich nie zapominali, zaś oni powracali na scenę z nowymi przebojami. Czy tak będzie i tym razem?

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna