Pierwszy finał „The Voice Senior” za nami. Największe poparcie telewidzów zdobyły siostry Szydłowskie. Laureatki otrzymały tytuł „najlepszego głosu w Polsce”, czek na 50 tys. złotych oraz voucher na „wakacje marzeń”, które zamierzają przeznaczyć na wyjazd na Hawaje. Zwyciężczyniom pierwszej edycji emitowanego w TVP2 programu dla śpiewających seniorów osobiście pogratulował Jacek Kurski. Prezes TVP zaprosił także siostry Szydłowskie do występu podczas „Sylwestra marzeń z Dwójką”.

O wygraną w finale „The Voice Senior” rywalizowali: Kazimierz Kiljan i Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka, siostry Krystyna, Jolanta i Elżbieta Szydłowskie oraz Waldemar Wiśniewski z grupy Urszuli Dudziak, Janusz Sztyber i Jadwiga Kocik z ekipy Alicji Majewskiej, a także Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach, których trenerem był Andrzej Piaseczny.

Do drugiej rundy finału „The Voice Senior” przeszli Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki i siostry Szydłowskie. To spośród nich widzowie programu wybrali zwycięzcę pierwszej edycji programu.

Elżbieta, Jolanta, i Krystyna Szydłowskie, które wygrały pierwszy finał programu, okazały się być jednym z największych objawień polskiej edycji „The Voice Senior”. Śpiewają razem od lat, gdyż było to marzenie ich mamy, po której odziedziczyły talent wokalny. Jako osoby niezwykle pogodne i zawsze uśmiechnięte zyskały miano polskich Sióstr Andrews oraz nowych Alibabek.

https://www.facebook.com/thevoiceseniortvp/posts/563884364457786


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę