Pierwszą edycję „The Voice Senior” wygrały siostry Szydłowskie. Laureatkom osobiście pogratulował Jacek Kurski

 Pierwszy finał „The Voice Senior” za nami. Największe poparcie telewidzów zdobyły siostry Szydłowskie. Laureatki otrzymały tytuł „najlepszego głosu w Polsce”, czek na 50 tys. złotych oraz voucher na „wakacje marzeń”, które zamierzają przeznaczyć na wyjazd na Hawaje. Zwyciężczyniom pierwszej edycji emitowanego w TVP2 programu dla śpiewających seniorów osobiście pogratulował Jacek Kurski. Prezes TVP zaprosił także siostry Szydłowskie do występu podczas „Sylwestra marzeń z Dwójką”.

   

O wygraną w finale „The Voice Senior” rywalizowali: Kazimierz Kiljan i Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka, siostry Krystyna, Jolanta i Elżbieta Szydłowskie oraz Waldemar Wiśniewski z grupy Urszuli Dudziak, Janusz Sztyber i Jadwiga Kocik z ekipy Alicji Majewskiej, a także Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach, których trenerem był Andrzej Piaseczny.

Do drugiej rundy finału „The Voice Senior” przeszli Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Janusz Sztyber, Władysław Jarecki i siostry Szydłowskie. To spośród nich widzowie programu wybrali zwycięzcę pierwszej edycji programu.

   

Elżbieta, Jolanta, i Krystyna Szydłowskie, które wygrały pierwszy finał programu, okazały się być jednym z największych objawień polskiej edycji „The Voice Senior”. Śpiewają razem od lat, gdyż było to marzenie ich mamy, po której odziedziczyły talent wokalny. Jako osoby niezwykle pogodne i zawsze uśmiechnięte zyskały miano polskich Sióstr Andrews oraz nowych Alibabek.

https://www.facebook.com/thevoiceseniortvp/posts/563884364457786

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News