Pietrzak o 2019 roku: Dzięki wygranej PiS możemy radośnie patrzeć w następne lata

REKLAMA

Znany satyryk Jan Pietrzak podsumował mijający rok w rozmowie z portalem wPolityce.pl. Jego zdaniem „najważniejszymi wydarzeniami 2019 roku były wygrane przez Prawo i Sprawiedliwość wybory europejskie i parlamentarne”.

– To daje nam spokój w kraju, daje nam pewność, że Polska będzie szła w dalszym ciągu dobrą drogą – podkreślił Pietrzak, który jest zagorzałym propagandzistą rządów PiS. – Drogą dobrej zmiany, gdzie rząd i władze będą pracowały dla dobra Polaków. To bardzo ważne. Najważniejsze wydarzenie polityczne w Polsce. Tak że radośnie możemy patrzeć w następne lata – stwierdził.

REKLAMA

Jednocześnie Pietrzak przyznał, że najbardziej w 2019 roku zaskoczyła go „agresywna, potwornie skandaliczna napaść na Polskę” ze strony prezydenta Rosji Władimira Putina.

– Żeby nam się w głowach nie poprzewracało od tego, że nam dobrze idzie, to musieliśmy dostać kuksańca ze wschodu, żeby się skupić jednak na tym, że mamy pewne przeciwności na drodze do niepodległej, dobrej, dostatniej, szczęśliwej Polski – zauważył kabareciarz.

Udostępnij: