Pietrzak: Obce wywiady zaplanowały atak na Szumowskiego

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ NA:

Satyryk i zwolennik tzw. dobrej zmiany Jan Pietrzak w telewizji Republika skrytykował ataki na ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Opozycja zarzuca szefowi resortu zdrowia nieprawidłowości podczas sprowadzania maseczek ochronnych oraz respiratorów. Według Pietrzaka za krytyką Szumowskiego stoją obce służby specjalne oraz środowiska antypolskie w Unii Europejskiej.

– Atakowanie człowieka tak godnego, tak ważnego, tak mądrego, który zrobił tyle dobrego dla Polaków w ostatnich miesiącach straszliwej epidemii – takie atakowanie jest czymś wstrętnym – mówił Pietrzak.

Czytaj także:  „Było dużo przekleństw, co drugie słowo to k***a”. Oburzony Wałęsa wyszedł ze sztuki o „Solidarności” i poszedł na piwo

Jak stwierdził satyryk, nie są to tylko „złośliwości miejscowych gnomów”.

– To jest atak zaplanowany w jakichś obcych wywiadach czy w strukturach antypolskich, które chcą Polskę zniszczyć i tę wojną hybrydową prowadzą właśnie w ten sposób, to jest jeden z ich sposobów – atakowanie autorytetów, postaci ważnych, postaci czyniących dobro – oświadczył Pietrzak w telewizji Republika.

Czytaj także:  Znowu wiele zakażeń w Polsce. Nowe dane MZ
PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ NA:

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.