Pietrzak: Tusk to renegat i człowiek fałszywka

Jeden z najbardziej zagorzałych propagandzistów rządów PiS i tzw. dobrej zmiany Jan Pietrzak swój felieton w najnowszym numerze tygodnika „Sieci” poświęcił Donaldowi Tuskowi. Według Pietrzaka szef Europejskiej Partii Ludowej jest renegatem realizującym strategię „ulica i zagranica”, a ponadto oszustem i człowiekiem fałszywką.

Pietrzak  w swoim felietonie podkreśla, że jego tekst ma być ostrzeżeniem przed Tuskiem „przez przypomnienie kłamstw, jakich się dopuścił wobec nas ten ulubiony przez Niemców Europejczyk”. Oskarża również byłego polskiego premiera, że ten jest „renegatem”.

Czytaj także:  Zagadkowa śmierć małżeństwa z Piły! Co tam się wydarzyło?
 

„Teraz, kiedy bryluje w opozycji, z zapałem potwierdza strategię walki z Polską przy pomocy »ulicy i zagranicy«”, atakuje Pietrzak byłego szefa Rady Europejskiej. „W demokracji walczy się owszem o władzę, ale za pomocą kartki wyborczej, a w konsekwencji przy mównicy w parlamencie. Kto walczy przy pomocy »ulicy«, nie akceptuje decyzji wyborców, jest wrogiem demokracji. Kto błaga o pomoc »zagranicę« jest renegatem”, stwierdza.

Czytaj także:  Kowalski: Członkostwo Polski w UE może doprowadzić do upadku Rzeczpospolitej

Pietrzak zauważa, że Polacy, którzy przerabiali różne warianty walki z Polską, są „odporni na oszustów”. „Może nie wszyscy, bo nie należy zapominać o wrogich Polsce mediach utrudniających zrozumienie who is who. Facet, o którym tu dywaguję, sprawia wrażenie, że nie jest tym, za kogo się podaje. Szczerze mówiąc, to człowiek fałszywka”, podsumowuje kabareciarz swoją ocenę Tuska.

Czytaj także:  "Nie będą to święta takie, jakie znamy". Jest decyzja rządu w sprawie Bożego Narodzenia