REKLAMA

fot. shareinfo.pl

Sąd wykonawczy wydał nakazy aresztowania posłów Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego – donosi RMF24. Jest to równoznaczne z tym, że politycy PiS mogą w każdej chwili zostać zatrzymani przez policję.

REKLAMA

Jak informuje dziennikarz stacji RMF FM, Mariusz Piekarski – sprawę Wąsika i Kamińskiego przejął dziś w sekcji wykonawczej sądu inny sędzia. Poprzednia sędzia była na zwolnieniu lekarskim, a teraz udała się na urlop.

Nowy sędzia przyjrzał się dzisiaj wnioskom obrony Kamińskiego i Wąsika. Adwokaci polityków wnioskowali o umorzenie spraw lub uniewinnienie, jednak sędzia wnioski te odrzucił!

REKLAMA

W związku z tym od razu wydano zarządzenie o wykonaniu kary i oraz „nakazy doprowadzenia do jednostek penitencjarnych” Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika.

Sąd wydał zarządzenie o wykonaniu kary dla Wąsika i Kamińskiego. Politycy mogą zostać aresztowani w każdej chwili!

Od teraz politycy Prawa i Sprawiedliwości mogą zostać w każdej chwili zatrzymani i wtrąceni do aresztu. Zadecyduje o tym moment przekazania nakazów sądowych policji.

REKLAMA

„Jak ustalił dziennikarz RMF FM, najbardziej prawdopodobny scenariusz przewiduje, że te nakazy zostaną przekazane jutro rano. Wtedy Kamiński i Wąsik mogą spodziewać wizyty patrolu policji oraz przewiezienia do zakładów karnych” – podaje RMF24.pl.

REKLAMA