W środę posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz agitowała wyborców na Twitterze, by ci w wyborach 13 października poparli tylko partię Jarosława Kaczyńskiego. Ostrze ataku wymierzyła przede wszystkim w Konfederację.

„Każdy choćby pojedynczy głos na KONFEDERACJĘ to głos na całą antyPL opozycję. To głos przeciw Polsce, przeciw kontynuacji reform PIS. Różni wybrzydzacze, nie bądźcie samobójcami, bo stracicie wszystko! Głos do urny tylko na Listę nr 2. Sondaże nie wygrywają wyborów, Idziemy głosować”, napisała Pawłowicz na portalu społecznościowym.

W kolejnym z wpisów posłanka stwierdziła, że poza PiS wszystkie inne ugrupowania są antypolskie, a Konfederacja jest „rosyjską tubą”.

„Przeciw PIS=PL jawnie są wszyscy: PO, lewacy ,PSL i KUKIZ, ci od kur, krów, drzew, Biedronia, Rabieja, demoralizacji, SLD, od Biedronia, Rabieja i Konfederacja, która jest rosyjską tubą, a jej szef zsyłki na Sybir polskich patriotów traktuje jak „odpłatną pracę”. Drugi Mazguła…”, podsumowała.

Wpisy Pawłowicz spotkały się z wieloma krytycznymi komentarzami. Posłanka PiS  w ostrych słowach zaatakowała wówczas zwolenników prawicowej Konfederacji, określając ich jako „trolli pro- Konfederacyjnych z chamstwem, bluzgami i kłamstwami”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę