„Dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy i w samorządzie”! Tak brzmi nowe hasło kampanii billboardowej Prawa i Sprawiedliwości. Oprócz billboardów w Polskę ruszyły także PiS busy.

PiS busy, które ruszyły w kampanię wyborczą PiSu, są niebieskie, a na nich widnieje czerwono-biała flaga. Oprócz tego na busach znajduje się logo partii oraz hasła programowe partii, m.in. „Rodzina500+”, „Dostępność+”, „Mieszkanie+”, „300 dla ucznia”, „Obniżenie wieku emerytalnego”, „Drogi lokalne”, „Wyższa stawka godzinowa”, „Mała firma, mały ZUS”, „Dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie”.

– Wiarygodność. Skuteczność. Dotrzymywanie słowa. To marka, znak firmowy @pisorgpl Od dziś ruszamy z kolejną akcją billboardową: Dotrzymujemy słowa w rządzie. Dotrzymamy w samorządzie! – taki wpis umieścił na swoim twitterze Tomasz Poręba, szef sztabu wyborczego.

W ramach nowej akcji promowanej przez PiS w całym kraju pojawią się także nowe bilbordy. Na niebieskim tle po lewej stronie widnieją hasła programowe, a po prawej „Dotrzymujemy słowa w rządzie. Dotrzymamy i w samorządzie!”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę