PiS uruchomił program „Wejście plus”! Wojewoda Drelich uroczyście otworzył chodnik na plażę!

Rządy Prawa i Sprawiedliwości co chwila przebijają swoimi absurdami słynnego „Misia” Stanisława Barei. Pod koniec czerwca w obecności premiera Mateusza Morawieckiego dokonano otwarcia pieca WTR w Hucie Miedzi „Legnica”. Od identycznych imprez z czasów PRL tę różniło jedynie to, że piec został poświęcony przez księdza.

Rekord absurdu pobił jednak wojewoda pomorski Dariusz Drelich, który właśnie uroczyście przeciął nożyczkami wstęgę na nowym… wejściu na plażę w gminie Stegna.

Czytaj także:  Wildstein o sprawie Giertycha: Platforma już wie, że jej machlojki mogą wyjść na jaw

O tym wydarzeniu poinformował w swoim poście zatytułowanym „Tymczasem w Jantarze” Pomorski Urząd Wojewódzki. „Nowe chodniki, mała architektura i infrastruktura. Ponad stumetrowy odcinek do plaży otwarty. Uroczyste otwarcie w gminie Stegna nowego wejścia z udziałem Dariusza Drelicha, wojewody pomorskiego”. Zamieszczone w nim zdjęcie zrobiło furorę w internecie, stając się przedmiotem kpin użytkowników sieci.

W Jantarze oficjalnie została otwarta nowa, ponad stumetrowa droga do plaży – nowe chodniki, mała architektura i…

Opublikowany przez Pomorski Urząd Wojewódzki Piątek, 12 lipca 2019

„Wojewoda z PiS odkrył, że w Polsce są plaże i można na nie wejść! Władza ma sukces! Nowy program wejście plus działa!”, napisał na Twitterze, pochodzący z Pomorza, polityk PO Sławomir Neumann. „Zaraz odkryje parawany i zrobią program parawan plus. Powiedzieć dzban to nic nie powiedzieć”, dodał.