Amanda McCracken to pisarka z Kolorado, dla której czystość i dziewictwo znaczą bardzo wiele. Postanowiła z pierwszym aktem seksualnym zaczekać na „tego jedynego”. Kobieta twierdzi, że choć spotykała się z ponad setką mężczyzn, do tej pory z żadnym nie współżyła. Miłość spotkała w wieku 41 lat. Teraz razem oczekują na swoje pierwsze dziecko.

– W głębi duszy wiedziałam, że chcę przeżyć stosunek w ramach wzajemnie kochającego się i zaangażowanego związku. Ten związek po prostu nigdy się nie pojawił – wyznała pisarka. Mężczyznę, któremu oddała dziewictwo, spotkała w czasie pobytu na Polinezji Francuskiej. Już po dwóch miesiącach para wzięła ślub, a po niedługim czasie pisarka zaszła w ciążę.

– Warto było czekać, ale nie w taki sposób, o jakim ludzie myślą. Seks był świetny, ale oczekiwanie nigdy nie było związane z seksem. Jestem teraz w kochającym i zaangażowanym związku z mężczyzną, który może oferować mi miłość – mówiła w wywiadzie dla BBC.

Ze zdjęć, które para zamieszcza w sieci można wywnioskować, że są bardzo szczęśliwi, a Amanda nie żałuje swojej decyzji o tak długim utrzymaniu czystości cielesnej.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna