REKLAMA

REKLAMA

Nowa kampania PO ma na celu zwrócenie uwagi obywateli na afery, które miały miejsce w ostatnim czasie. W sieci zostały umieszczone pierwsze materiały wideo. – Zadbamy, aby informacje o aferach KNF i SKOK-u jako aferach PiS dotarły do wszystkich Polaków – podkreślił rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec.

Komputerowo zmodulowanym głosem lektor materiału wideo mówi, aby spojrzeć prawdzie w twarz. W spocie przedstawiono takie nazwiska jak: Mateusz Morawiecki, Marek Chrzanowski, Jarosław Kaczyński i Adam Glapiński.

REKLAMA

Podczas piątkowych obrad klubu PiS Jarosław Kaczyński podkreślał, że jego partia oraz rząd walczy z aferami. – PiS walczy z aferami, a dokładniej walczy o to, żeby afery PiS nie ujrzały światła dziennego, żeby Polacy nie dowiedzieli się, jaka jest prawdziwa natura rządów PiS – wypowiedział się Jan Grabiec.

– Nie pozwolimy, aby działania służb państwa PiS, które bardziej przypominają działania służące zaciemnieniu obrazu tych afer niż wyjaśniające te afery, miały być przykrywką dla działalności przestępczej – podkreślił rzecznik partii PO. Jego zdaniem pod rządami Prawa i Sprawiedliwości korupcja kwitnie.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA