Funkcjonariusze z Krasnegostawu aresztowali dwóch napastników, którzy pałkami dotkliwie pobili kierowcę. W efekcie napaści poszkodowanego trzeba było hospitalizować. Jaka była przyczyna tak drastycznej agresji? Powód wydaje się absurdalny, bo chodzi o ochlapanie błotem podczas jazdy autem.

Feralne zdarzenia miały miejsce w niedzielę po południu w miejscowości w gminie Krasnystaw. Brutalni napastnicy w wieku 21 i 31 lat uderzali pałkami po całym ciele. Kierowca trafił pod opiekę lekarzy z tak dużymi obrażeniami, że stwierdzono stan zagrażający życiu.

Jak zeznali świadkowie, sprawcy to mieszkańcy tej samej miejscowości, gdzie doszło do napadu. Śledczy ustalili, że poszkodowany wcześniej jadąc samochodem ochlapał jednego z zatrzymanych, który akurat szedł ze znajomą.

Wówczas właśnie spacerowicz razem z kolegą postanowili udać się pod dom kierowcy. Tam na oczach świadków zmaltretowali 38-latka.

– Jeszcze w niedzielę mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszą zarzuty – poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie komisarz Piotr Wasilewski.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę