Pocałunek na wizji aktora i celebryty! Rozmawiali też na temat seksu oralnego między mężczyznami

Istnieją polscy celebryci, którzy lubią zaskakiwać swoim kontrowersyjnym zachowaniem polską opinię publiczną. Do takich osób na pewno należy Kuba Wojewódzki, który w ostatnim swoim programie zaskoczył chyba wszystkich. Szczególnie było to wydarzenie nietypowe w kontekście stylu w jakim prowadzi rozmowy. Często dyskutuje ze swoimi gośćmi żartując z kobiecych kształtów, wyglądu oraz seksualności.

   

Wtorkowy show z udziałem Macieja Stuhra będzie na pewno zapamiętany na długo. W pewnej chwili aktor oraz prowadzący po prostu się pocałowali. – Myślę, że  teraz to już powinniśmy razem zamieszkać… – skomentował to zbliżenie Wojewódzki. Po za tym prowadzili też rozmowę na temat seksu oralnego między mężczyznami.

Oczywiście komentatorzy internetowi jak zwykle byli podzieleni w opiniach. Część głosów to było gratulowanie odwagi, a z kolei inne osoby otwarcie artykułowały odrazę. Zaczęły się też pojawiać pytania o orientację seksualną Wojewódzkiego. O jego preferencjach od dawna słyszy się różne opinie, przy czym sam celebryta wcale ich nie dementuje. Mało tego podsyca je jeszcze bardziej. Wiadomo przecież, że to doskonała reklama.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News