Istnieją polscy celebryci, którzy lubią zaskakiwać swoim kontrowersyjnym zachowaniem polską opinię publiczną. Do takich osób na pewno należy Kuba Wojewódzki, który w ostatnim swoim programie zaskoczył chyba wszystkich. Szczególnie było to wydarzenie nietypowe w kontekście stylu w jakim prowadzi rozmowy. Często dyskutuje ze swoimi gośćmi żartując z kobiecych kształtów, wyglądu oraz seksualności.

Wtorkowy show z udziałem Macieja Stuhra będzie na pewno zapamiętany na długo. W pewnej chwili aktor oraz prowadzący po prostu się pocałowali. – Myślę, że  teraz to już powinniśmy razem zamieszkać… – skomentował to zbliżenie Wojewódzki. Po za tym prowadzili też rozmowę na temat seksu oralnego między mężczyznami.

Oczywiście komentatorzy internetowi jak zwykle byli podzieleni w opiniach. Część głosów to było gratulowanie odwagi, a z kolei inne osoby otwarcie artykułowały odrazę. Zaczęły się też pojawiać pytania o orientację seksualną Wojewódzkiego. O jego preferencjach od dawna słyszy się różne opinie, przy czym sam celebryta wcale ich nie dementuje. Mało tego podsyca je jeszcze bardziej. Wiadomo przecież, że to doskonała reklama.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!