Podczas libacji alkoholowych rodzice gwałcili własne dzieci!

REKLAMA

Wydaje się to być wręcz niemożliwe, bestialskie i zwierzęce. Niestety przez takie piekło przeszły dzieci – szesnastoletnia Karolina, ośmioletni Kamil, sześcioletnia Amelia i pięcioletni Jakub, którzy byli gwałceni między innymi przez własnych rodziców!

Historia rozpoczęła się w 2013 roku. Wtedy to Izabela S. razem ze swoją córką Karoliną przeprowadziła się do Jarosława W. z Krapkowic, który opiekował się trójką swoich dzieci z wcześniejszego związku – Amelią, Kamilem oraz Jakubem. Rodzice dzieci wielokrotnie w mieszkaniu urządzali libacje alkoholowe, w których uczestniczyli byli partnerzy Izabeli S. – Zygmunt Z. oraz Mariusz D.

REKLAMA

Jak się później okazało, to właśnie podczas tych libacji dorośli przez kilka godzin gwałcili dzieci. Cała sprawa ujrzała światło dzienne w 2016 roku, kiedy rodzicom odebrano potomstwo z powodu nadużywania alkoholu. Dzieci zostały umieszczone w rodzinie zastępczej, w której opowiedziały o swoim koszmarze.

Na ławie oskarżonych zasiadł Zygmunt Z. oraz Mariusz D.

Jarosław W. – ojciec trójki dzieci – przekonywał wtedy, że nie miał pojęcia o tym, co się dzieje wówczas z jego dziećmi i że nigdy sobie tego nie wybaczy. Jak się później okazało, Zygmunt Z. i Mariusz D. wyznali, że podczas libacji dzieci gwałcili także ich rodzice.

REKLAMA

Ruszył proces rodziców. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij: