Podczas przejażdżki rowerowej postrzelono kobietę! Sprawę bada policja

Zamieszkała w gminie Krzymów w województwie wielkopolskim 58-latka została postrzelona. Okoliczności incydentu bada policja. Będąc na przejażdżce rowerowej w okolicach pobliskiego stawu niespodziewanie poczuła bardzo ostry ból brzucha.

   

Do zdarzenia doszło między Brzeźnem i Krzymowem. W czwartkowy wieczór kobieta wraz z małżonkiem postanowili się wybrać na rowerową przejażdżkę. Gdy pojawił się momentalnie bardzo ostry ból z pomocą przyszła para akurat przejeżdżająca w pobliżu. Ja się okazało, rowerzystkę postrzelono.

– Małżeństwo podbiegło do kobiety i zobaczyło, że ta krwawi. Wzięli ją do swojego samochodu i zawieźli do szpitala – poinformowała serwis internetowy lm.pl Adrianna Karwowska-Kuna z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

   

W szpitalu wykonano wszystkie niezbędne badania. Lekarze stwierdzili, że pocisk znajduje się w wątrobie. Z kolei polsatnews.pl podał, że lekarze podjęli decyzję, aby poszkodowaną przetransportować helikopterem do warszawskiego szpitala. Kondycja zdrowotna postrzelonej jest stabilna.

Teraz funkcjonariusze prowadzą czynności celem ustalenia okoliczności postrzału.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News