Zamieszkała w gminie Krzymów w województwie wielkopolskim 58-latka została postrzelona. Okoliczności incydentu bada policja. Będąc na przejażdżce rowerowej w okolicach pobliskiego stawu niespodziewanie poczuła bardzo ostry ból brzucha.

Do zdarzenia doszło między Brzeźnem i Krzymowem. W czwartkowy wieczór kobieta wraz z małżonkiem postanowili się wybrać na rowerową przejażdżkę. Gdy pojawił się momentalnie bardzo ostry ból z pomocą przyszła para akurat przejeżdżająca w pobliżu. Ja się okazało, rowerzystkę postrzelono.

– Małżeństwo podbiegło do kobiety i zobaczyło, że ta krwawi. Wzięli ją do swojego samochodu i zawieźli do szpitala – poinformowała serwis internetowy lm.pl Adrianna Karwowska-Kuna z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

W szpitalu wykonano wszystkie niezbędne badania. Lekarze stwierdzili, że pocisk znajduje się w wątrobie. Z kolei polsatnews.pl podał, że lekarze podjęli decyzję, aby poszkodowaną przetransportować helikopterem do warszawskiego szpitala. Kondycja zdrowotna postrzelonej jest stabilna.

Teraz funkcjonariusze prowadzą czynności celem ustalenia okoliczności postrzału.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę