Podobizna Kaczyńskiego na pośladku! Kobieta zrobiła tatuaż „500+” z jego twarzą (FOTO)

REKLAMA

W sieci można zobaczyć fotografię dosyć oryginalną. Na zdjęciu widać tatuaż w formie banknotu tematycznie odnoszący się do rządowego programu 500 plus. Mało tego. Został on wykonany na kobiecym pośladku i przedstawia podobiznę prezesa rządzącej partii Jarosława Kaczyńskiego.

To dosyć oryginalny pomysł na zrobienie tatuażu, ale jak widać pomysł zdobył już sporą sławę w przestrzeni internetowej.

REKLAMA

Róg banknotu ma napis „Narodowy Bank Kaczora”. Co kierowało kobietą podczas wyboru takiego projektu, tego nie wiadomo. Można tylko snuć hipotezy, że w ten sposób chciała dać wyraz afirmacji polityką społeczną PiS, albo po prostu zakpiła sobie z takich idei ekonomicznych.

Fotografia jest już na tyle popularna, że można ją spotkać na najróżniejszych portalach i serwisach, także na Facebooku. Do przewidzenia więc też było, że natychmiast pojawią się komentarze pozytywne i negatywne.

– Tylko pogratulować. Z tej skóry, po wyprawieniu będzie ładny abażur ze wzorem – czytamy w poście jednego z internautów na profilu „Spotted: Madka and Tateł”.

REKLAMA

– Ja rozumiem, że impuls, że potrzeba chwili, że beka… Ale tak łazić z „Narodowym Bankiem Kaczora” do śmierci?!? – głosi inny wpis.

– Jezu, mam nadzieję że to henna. Proszę proszę proszę…. – zabrał głos inny użytkownik.

– Ale przecież jak dla mnie to ewidentnie ma być śmieszkowy tatuaż? I jako taki bardzo mi się podoba! – pisze z kolei ktoś inny.

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

REKLAMA

Udostępnij: