„POgarda”. PiS bije w opozycję! (WIDEO)

Beata Szydło i Beata Mazurek zaprezentowały we wtorek na konferencji prasowej nowy spot Prawa i Sprawiedliwości. „POgarda czy Polityka Prospołeczna? Masz wybór!”. Takie hasło pojawia się w filmie partii, który mocno uderza w polityków opozycji.

   

W klipie zaprezentowane są fragmenty wypowiedzi Julii Pitery, Joanny Muchy i Jana Vincenta Rostowskiego z PO, Dariusza Jońskiego z SLD oraz Krzysztofa Mieszkowskiego z Nowoczesnej. „Dla mnie 500 plus jest pogardliwe”, „to jest rozdawnictwo”, „to są propozycje niemoralne”, „na te obietnice nie ma pieniędzy”, mówią w spocie o flagowym pomyśle PiS politycy opozycji.

– Rząd PiS rządzi dobrze, dotrzymujemy słowa. Przywracamy godność polskim rodzinom i rozwijamy Polskę. Nie ma lepszej inwestycji, niż inwestycja w dzieci, młodych ludzi, polską rodzinę – powiedziała po zaprezentowaniu klipu była premier Beata Szydło.

   

– Prawo i Sprawiedliwość od początku wspiera polskich obywateli, polskie rodziny. Nowa piątka PiS spotkała się z dobrym odbiorem ze strony społeczeństwa – zapewniła z kolei rzeczniczka partii Beata Mazurek.

 

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News