Policja przejęła ponad 7 kg marihuany na parkingu przed supermarketem!

REKLAMA

Ponad 7 kilogramowe, kartonowe pudło pakowali do samochodu przed supermarketem pod Krakowem dwaj mężczyźni, którzy policji są znani z handlu narkotykami.

Policjanci obserwowali podejrzanych, którzy po pewnym czasie spotkali się. 44-latek przekazał duże kartonowe pudełko 31-letniemu mężczyźnie, który schował je do bagażnika i odjechał.

Policjanci śledzili podejrzany samochód aż na osiedle, gdzie mężczyzna wyjął karton z bagażnika i zaniósł je do garażu. Policjanci ruszyli do akcji, która zakończyła się sukcesem – ponieważ zatrzymali podejrzanego oraz karton, w którym było kilkanaście foliowych worków wypełnionych marihuaną. Po przeszukaniu garażu narkotyki znaleziono także w kanale samochodowym. Łącznie policjanci zarekwirowali ponad 7 kg narkotyku. W samochodzie podejrzanego dodatkowo znaleziono 4,5 grama amfetaminy.

REKLAMA

Dwaj mężczyźni zostali zatrzymali przez policję i usłyszeli zarzuty uczestniczenia w obrocie dużą ilością narkotyków. Sąd na wniosek prokuratury umieścił ich w areszcie tymczasowym. Docelowo grozi im nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Podziel się: