Włochy. Piłkarze mieli dokonać gwałtu na 22-letniej studentce
fot. Pixabay

Dwóch młodych piłkarzy miało dokonać przerażającej zbrodni! W nocy z 26 na 27 marca 2022 roku sportowcy mieli rzekomo dopuścić się gwałtu na 22-letniej studentce ze Stanów Zjednoczonych. Policja ujawniła dane domniemanych gwałcicieli – to Mattia Lucarelli i Federico Apolloni. Ten pierwszy jest synem byłego napastnika Livorno, Cristiano Lucarellego. Obaj mężczyźni zostali aresztowani. Teraz czeka ich przesłuchanie wstępne.

Włoskie media informują o obrzydliwym czynie, którego mieli rzekomo dokonać piłkarze. Lucarelli i Apolloni zostali oskarżeni o udział w zbiorowym gwałcie na 22-letniej Amerykance, która studiuje w Mediolanie.

Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 marca 2022 roku. Wówczas Apolloni i Lucarelli bawili się w jednej z dyskotek w centrum Mediolanu –  Gattopardo na Corso Sempione. Bawiła się tam również amerykańska studentka. 22-latka wybrała się do klubu z grupą przyjaciół. Jeden ze znajomych kobiety zeznawał później, że jego koleżanka była „w wyraźnym stanie dezorientacji” tak bardzo, że miała trudności z „mówieniem rozsądnych rzeczy”.

Włoscy piłkarze mieli dopuścić się zbiorowego gwałtu na 22-letniej studentce

22-latka zapoznała się w klubie z dwoma piłkarzami. Zaproponowali, że odwiozą ją do domu. Ci jednak zamiast to zrobić, zabrali ją do mieszkania na Piazzale Libia. Oprócz Apolloniego i Lucarellego w lokalu miało być jeszcze trzech innych mężczyzn – oraz ofiara. Usiedli z kobietą na kanapie, po czym mieli rzekomo napastować ją seksualnie.

W rozmowie ze śledczymi studentka podkreślała, że wówczas kilkukrotnie i jasno powiedziała, że nie chce uprawiać z nimi seksu. Ale mężczyźni nie słuchali. Jako pierwszy, stosunek z 22-latką miał odbyć Apolloni. W tym czasie Lucarelli przebywał blisko niej, cały nagi. Później Lucarelli powiedział przyjacielowi, że „ma się odsunąć”, bo „przyszła jego kolej”. Po powtórnym gwałcie Lucarelli chciał zabrać dziewczynę do swojego domu, bo – jak stwierdził – „skoro to było piękne, powinniśmy byli zrobić to jeszcze raz”

Jak podaje „Fakt” – po kilku dniach 22-latka zgłosiła na policję gwałt. Rozpoczęło się dochodzenie. Decyzją władz Lucarelli i Apolloni zostali objęci aresztem domowym. Mediolańska prokuratura za pośrednictwem sędzi Alessii Menegazzo i posłanki Letizii Mannelli zażądała aktu oskarżenia przeciwko piłkarzom oraz ich trzem towarzyszom pod zarzutem napaści seksualnej.

Zawodnicy nie przyznali się do winy.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę