Policjant pedofil! Molestował 13-latkę!

Funkcjonariusz policji, któremu się zarzuca pedofilię trafił do aresztu na dwa miesiące. Podejrzany miał dotykać 13-letnią dziewczynkę, a za taki czyn może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

Skandaliczne zachowanie policjanta miało miejsce w nocy z 5 na 6 października. Mężczyzna miał się dopuścić molestowania wobec córki jego znajomych.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez TVN24, osoba zatrzymana w tej sprawie to policjant pracujący na stanowisku kierowniczym w komendzie policji w Zachodniopomorskiem. Jak na razie ustalono, funkcjonariusz był po służbie i konsumował alkohol w domu znajomych. W pewnej chwili udał się do pokoju dziewczynki i zaczął ją dotykać. O tym zajściu policję poinformowała matka 13-latki.

Czytaj także:  „Zgnieciemy ich w proch i zniszczymy tę rewolucję”. Narodowcy zapowiadają wojnę z protestującymi kobietami

– W tej sprawie został zatrzymany mężczyzna, który usłyszał zarzut dotyczący tego, że w dniu 6 października doprowadził do poddania się innej czynności seksualnej – mówi w rozmowie z Radiem ESKA Joanna Biranowska-Sochalska z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Teraz Prokuratura Rejonowa Szczecin Zachód nadzoruje postępowanie, które dotyczy podejrzenia popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej na szkodę osoby małoletniej poniżej 15. roku życia.

Czytaj także:  Ojciec z synem katowali matkę przez 5 lat aż zmarła! Wyrok kuriozalny!

Domniemanego sprawcę aresztowano na dwa miesiące. Jeśli potwierdzą się zarzuty, może być osadzony w więzieniu na okres od dwóch do dwunastu lat więzienia.