Do Internetu trafiło nagranie, na którym można zobaczyć, jak w trakcie aresztowania mężczyzny policjant podrzuca mu narkotyki. Sprawę bada policja z Luizjany.

Do biura szeryfa w Luizjanie wpłynęło zgłoszenie, że osobnik w czerwonej bluzce sprzedaje w Bridge City narkotyki. Funkcjonariusze przybyli na miejsce ujęli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Skuli go kajdankami, ale zatrzymany zapewniał, że jest niewinny.

Zdarzenie zostało nagrane przez jednego z mieszkańców. Można usłyszeć, jak zatrzymany wykrzykuje, że „nie ma cracku w torbie”. W tym samym momencie jeden z policjantów przytrzymuje domniemanego handlarza, a inny czegoś szuka na ziemi.

Następnie można zauważyć, jak drugi z funkcjonariuszy upuszcza na ziemię torebkę z białą zawartością, a potem ją podnosi. Osoba nagrywająca zdarzenie krzyczy w tym momencie, że zajście jest rejestrowane. Wówczas policjant do niej podbiega.

Materiał wideo umieszczony w sieci zatytułowano: „Właśnie to dzieje się w naszej okolicy! Jefferson Police podrzuca ludziom narkotyki!”

Odnosząc się do nagrania, biuro szeryfa oświadczyło, że „przesłuchali osoby, które brały udział w akcji i złożyły one logiczne wyjaśnienia dotyczące zaistniałej sytuacji”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę