Politycy Nowoczesnej zawiadamiają prokuraturę o nielegalnym finasowaniu PiS przez TVP! Dyrektor w TVP: Opozycja szczuje i chce zniszczyć wolne media!

„Trwa polityczna kampania pogardy, której celem jest zniszczenie wolnych mediów w Polsce”, napisał na Twitterze szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Jarosław Olechowski, reagując na złożenie przez polityków Nowoczesnej zawiadomienia do prokuratury w sprawie nielegalnego finansowania PiS przez telewizję publiczną.

   

Jak dodał, opozycja kieruje pod adresem telewizji publicznej „inwektywy, fałszywe oskarżenia, szczucie”. „Nie damy się zastraszyć!”, oświadczył Olechowski.

Nowoczesna w piśmie do prokuratury stwierdziła, że chodzi o „podejrzenie popełnienia przestępstwa polegającego na nielegalnym finansowaniu partii Prawo i Sprawiedliwość oraz nielegalnym finansowaniu kampanii wyborczej komitetu wyborczego utworzonego przez tę partię w wyborach do Sejmu i Senatu 2019 r. poprzez nieodpłatne świadczenie usług reklamowych na rzecz partii i komitetu wyborczego przez Telewizję Polską S.A.”.

   

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News