Polska wygra z Francją? Kaczyński zapowiedział, co wtedy zrobi

Twitter | Paweł Hreniak – Poseł na Sejm RP

Podczas spotkania w Legnicy Jarosław Kaczyński wypowiedział się na temat meczu reprezentacji Polski z Francją w 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. Prezes PiS złożył przy tym dość nieoczekiwaną deklarację.

REKLAMA

Piłkarze reprezentacji Polski mają przed sobą bardzo trudne zadanie. W 1/8 finału mundialu w Katarze zagrają z Francją, a więc aktualnym mistrzem świata. Tytuł ten wywalczyła przed czterema laty w Rosji.

W trakcie spotkania z mieszkańcami Legnicy Kaczyński odniósł się do tego meczu. – Każdy korzystny dla nas wynik, w tym wypadku to musi być zwycięstwo, choćby o jeden punkt, to będę skakał w powietrze – powiedział, cytowany przez PAP.

REKLAMA

W dalszej części wypowiedzi prezes PiS dodał, że chciałby powrotu czasów, kiedy to piłkarze reprezentacji Polski byli w stanie walczyć o zajęcie miejsca wśród czterech najlepszych drużyn na świecie.

Polscy piłkarze mają przed sobą bardzo trudne zadanie, a przed rozpoczęciem spotkania mało kto daje im szanse w starciu z tak klasowym rywalem. Podczas mundialu w Katarze dochodziło już do kilku niespodzianek, dlatego nie można wykluczyć żadnego scenariusza.

Udostępnij: