Próbowali porwać dziewczynkę spod szkoły
fot. Twitter | @Policja_KSP

Dwóch mężczyzn wabiło dziewczynkę czekoladą i wyjściem na karuzelę. Kazali jej wsiąść do samochodu. Do tych przerażających scen doszło przed szkoła w Radlinie. Sprawa została już zgłoszona na policję, jednak funkcjonariuszom nie udało się zidentyfikować mężczyzn z auta. Mrożącą krew w żyłach historię opisała w mediach społecznościowych matka dziewczynki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 czerwca, przed szkołą przy ul. kwiatowej w Radlinie. O sprawie poinformowała matka dziewczynki w mediach społecznościowych. Treść jej posta podał dalej lokalny portal „Tu Wodzisław”.

Wychodzącą ze szkoły uczennicę zaczepiło dwóch mężczyzn, siedzących w samochodzie. Podejrzani próbowali zwabić dziewczynkę do środka – proponowali jej czekoladę oraz mówili, że zabiorą ją na karuzelę.

Dwaj podejrzani mężczyźni próbowali zwabić dziewczynkę do samochodu. Kusili czekoladą i wyjściem na karuzelę

„Uważajcie na swoje dzieci!!! Przed chwilą doszło do próby porwania przy szkole sportowej w Radlinie na wyjeździe z ul. Kwiatowej dwóch facetów kazało mojej córce wsiadać do samochodu chcieli jej dać czekoladę i oferowali że zabiorą ja na karuzele!!” – napisała na Facebooku matka dziewczynki. Post został udostępniony już ponad 2 tys. razy.

Podejrzani mieli poruszać się ciemnym samochodem. O zdarzeniu została poinformowana lokalna policja, jednak – jak do tej pory – nie udało się ich zidentyfikować.

„Policjanci sprawdzili ul. Kwiatową i ulice przylegle, nie napotkali opisanego samochodu, ani mężczyzn. Policjanci mają zlecone kontrole miasta pod tym kątem” – powiedziała w rozmowie z portalem „Tu Wodzisław” st.asp. Małgorzata Koniarska, oficer prasowa KPP w Wodzisławiu Śląskim.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!