REKLAMA

REKLAMA

Krystyna Pawłowicz, bo o niej mowa, słynęła w polityce z ostrego języka i kontrowersyjnych wypowiedzi, po których zawsze grzmiało w mediach. Tym razem także zszokowała internautów, ponieważ na swoim Twitterze poinformowała, że odchodzi z polityki. Razem z życzeniami świątecznymi zamieściła wpis, że żegna się ze sceną polityczną.

Pod postem rozwinęła się dyskusja, w której Krystyna Pawłowicz jasno napisała, że jej „czas w polityce w te Święta dobiegł końca. Teraz młodzi”. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co ogłosiła posłanka, jednak Pawłowicz wszystko potwierdziła.

REKLAMA

– Czas już pomyśleć o życiu poza polityką, zobaczyć jeszcze miejsca rodzinne, podkurować zdrowie, posprzątać po sobie. (…) Mam już prawie 70 lat i trzeba wszystkie swoje sprawy pozałatwiać(…). Ja już jestem od dawna na emeryturze, wszystko, co chciałam, osiągnęłam i jestem szczęśliwa, że mogłam coś dla Polski realnie robić. Przy Prezesie – dodała posłanka.

Podkreśliła także, że zapowiedziała jedynie zakończenie swojej aktywności w polityce, a nie w mediach społecznościowych. Zaznaczyła, że na twittera w każdej chwili może wrócić. –Chcę swą polityczną aktywność zakończyć, mam dużo spraw do załatwienia, życiowego zakończenia i uporządkowania. Może jesienią tu wrócę. Wpisywać się będzie można. Może wstawię tylko jakąś informację np. o wyroku w procesie z Owsiakiem – poinformowała Krystyna Pawłowicz.

REKLAMA

REKLAMA