Jak informuje portal onet.pl, podczas zabawy sylwestrowej w domu posła PiS Przemysława Czarneckiego doszło do awantury, podczas której przedstawiciel partii rządzącej miał ugodzić nożem jednego z gości.

Sprawą zajęła się już prokuratura. Według poszkodowanego Czarnecki miał zaatakować nożem w czasie sprzeczki, która wybuchła w domu posła, w którym odbywała się zabawa sylwestrowa. Polityk zaprzecza tym oskarżeniom.

W rozmowie z portalem onet.pl Przemysław Czarnecki oświadczył: „Potwierdzam, że w moim domu interweniowała policja, którą sam wezwałem. W sylwestrowy wieczór byliśmy we trójkę. Ja, moja żona i nasz znajomy, chrzestny córki. Mężczyzna według mojej wiedzy rozciął sobie dłoń. Podobno mnie za to obwinia, ale to nieprawda, gdyż nawet nie byłem bezpośrednim świadkiem zdarzenia. Był pijany, gdy przyjechała policja, miał bodajże 2,3 promila. A ja byłem całkowicie trzeźwy. Nie chcę opowiadać, jak wyglądała ta sytuacja, gdyż jestem świadkiem w tej sprawie. Zresztą to dotyczy moich osobistych rodzinnych spraw, więc nie chcę się na ten temat wypowiadać publicznie”.

Prokuratura nie ujawnia więcej szczegółów w tej sprawie.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna