Posłanka PiS bije w Stuhra: Człekopodobny osobnik pozbawiony wrażliwości

Posłanka PiS Anna Kwiecień w obraźliwych słowach wypowiedziała się o aktorze Macieju Stuhrze. Określa artystę mianem „człekopodobnego osobnika”.

   

Parlamentarzystka udostępniła na swoim profilu na Twitterze nagranie z gali rozdania nagród filmowych „Orły” z 2016 roku, na którym Maciej Stuhr w swoim wystąpieniu nawiązał do katastrofy smoleńskiej.

– Przyszedłem dziś do państwa, żeby ogłosić najlepszą aktorkę drugiego sortu. Aktorzy drugiego planu to nie jest armia artystów wyk… przeklętych. To nie jest ktoś, kto się w tle wałęsa, pałęta. Aktor drugiego planu to ktoś, na kim stoi film jak na oponie, opoce. Przepraszam, miało być poważnie, a państwo mają tu polew – mówił aktor podczas tamtego wydarzenia.

   

Po oburzeniu części opinii Stuhr tłumaczył, że na gali wręczania „Orłów” na pewno nie kpił z katastrofy smoleńskiej.

Posłanka Kwiecień zignorowała jednak wyjaśnienia aktora i w ostrych słowach go skrytykowała za wypowiedź z 2016 roku.

„Dlatego choćby każdy z tych osobników zdobył Oscara to są dla mnie człekopodobne osobniki pozbawione wrażliwości, empatii, przyzwoitości…niezależnie jak bardzo udają, że posiadają te przymioty i że są przyzwoitymi ludźmi….OHYDA…”, napisała na Twitterze, a swój post zilustrowała zdjęciem Macieja Stuhra.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News