Posmaruj tym blaszki do ciast. Będą jak nowe w kilka sekund

Posmaruj tym blaszki do ciast
YouTube screen | House Detailing

Posmaruj tym blaszki do ciast, a będą błyszczeć jak nowe za każdym razem. To świetny i niezwykle przydatny patent, dlatego musisz go wypróbować.

REKLAMA

Blaszki do ciast to niezbędny element w kuchni. Po dłuższym czasie użytkowania mogą pojawić się na nich plamy od przypaleń, a w niektórych przypadkach powierzchnia blachy pokrywa się rdzą. Wtedy najczęściej chcemy wyrzucić taką blaszkę, ale okazuje się, że nie musimy. Istnieje niezwykły patent na wyczyszczenie form, blach w kilka chwil. Musisz tego wypróbować.

Posmaruj tym blaszki do ciast. Będą jak nowe

Na początku przygotuj mieszankę z kilku prostych składników. Potrzebujesz:  2 łyżki sody oczyszczonej, 1 łyżka pasty do zębów, trochę octu i kilka kropel wody utlenionej.

REKLAMA

Całość wymieszaj i wysmaruj mieszanką całe powierzchnie blaszki. Pozostaw na kilka minut, a jak możesz to najlepiej na 30 minut. Po tym czasie należy zmyć mieszkankę gąbką z płynem do naczyń i obficie umyć wodą. Dzięki tej sztuczce twoje blachy będą jak nowe, warto pamiętać o ich regularnym czyszczeniu, by zapobiec powstawaniu ciężkich plam i rdzy.

Sprawdź też jak wyczyścić wnętrze lub kratki piekarnika za pomocą prostego sposobu.