Posmaruj tym kartkę
YouTube screen | Technology Room

Posmaruj tym kartkę i włóż do niszczarki. Będzie jak nowa w kilka sekund. Ten sposób przyda się każdemu, a zwłaszcza tym, którzy używają jej codziennie.

Niszczarki bardzo przydają się w przypadku gdy mamy mnóstwo papierkowych prac, zbędną makulaturę. W trakcie pracy niszczarka tworzy pył z papieru, który po jakimś czasie może pogorszyć jej działanie, a czasem sprzęt może nawet się zaciąć. Na szczęście jest na to świetny sposób. Dzięki niemu niszczarka będzie działać jak nowa.

Posmaruj tym kartkę i włóż do niszczarki. Skuteczny trik

Zamiast wydawać duże pieniądze na specjalne środki czyszczące niszczarki, zastosuj genialny i prosty trik. Dzięki niemu zaoszczędzisz, a co najważniejsze twój sprzęt będzie działać jak nowy. Co trzeba zrobić? To proste!

Weź kartkę papieru i połóż na blacie, następnie pędzelkiem posmaruj jedną stronę kartki oliwką dla dzieci. Przepuść kartkę przez niszczarkę. Olej znajdujący się na kartce rozprowadzi się po jej ostrzach i dzięki temu będzie działać sprawniej. Na koniec przepuść jeszcze kilka kartek papieru aby pozbyć się nadmiaru oliwki. Ten patent skutecznie przeczyści pył i niszczarka będzie chodzić jak nowa.

Sprawdź też świetny trik na czyszczenie sofy za pomocą kuchennego przyrządu. Pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!