Postrzelił księdza przed świątynią! Duchowny spał z jego żoną!

Do szokującej strzelaniny doszło we Francji. W Lyonie przed cerkwią zazdrosny mąż postrzelił prawosławnego księdza. Powodem był romans duchownego z jego żoną. Postrzelony przeżył i wyszedł właśnie ze śpiączki.

   

Do tego drastycznego aktu zazdrości doszło 31 października. Zaatakowanym księdzem jest 52-letni Nikolaos Kakavelakis, który po oddaniu strzału upadł na ulicę nieprzytomny. Wiele wskazywało na to, że nie przeżyje. Śledczy nie mogli go przesłuchać, bo był w śpiączce. Policja początkowo wysnuwała podejrzenia, że kapłan mógł być ofiarą zamachu terrorystycznego, z uwagi na fakt, że w ostatnim czasie w tym kraju doszło do dwóch takich ataków.

W końcu jednak ksiądz wybudził się i mógł odpowiedzieć na pytania śledczych. Okazało się, że strzelał do niego zazdrosny mąż jednej z parafianek, 40-letni obywatel Gruzji. Duchowny miał z nią romans. Gdy prawda wyszła na jaw, małżonek złapał za broń, aby ratować honor. Sprawcę aresztowano. Przyznał się do winy. Parafianka również została zatrzymana do wyjaśnienia.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News