McDonald's

W jednej z restauracji McDonald’s w Wielkiej Brytanii klientka przeżyła szok. Całą sytuację opisał portal Daily Star. Kobieta, która cierpi na arachnofobię, znalazła w zamówionym burgerze… pająka! 29-latka nie mogła otrząsnąć się przez kilka dni.

Kobieta wysłała e-mail ze skargą. Odpowiedź otrzymała dopiero po 9 dniach. Zaproponowana rekompensata nie spodobała jej się jednak. Zaproponowano jej kupon restauracyjny o wartości 15 funtów. Kobieta jednak postanowiła nie korzystać z niego i więcej nie jadać w tej restauracji.

Jak relacjonowała, po męczącym dniu chciała zjeść burgera. O mało jednak nie zjadła pająka! Gdy uniosła górną część bułki, by poprawić sałatę, ujrzała martwego pajęczaka.

Rzecznik prasowy McDonald’s przeprosił za całą sytuację. – Przykro nam z powodu doświadczeń tej klientki i zwłoki w udzieleniu jej odpowiedzi. Kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości, przestrzegając rygorystycznych standardów, aby uniknąć wszelkich niedoskonałości – z rozczarowaniem dowiadujemy się, że nie zostały one spełnione – przekazał rzecznik. Dodał też, że zaoferowany kupon nie miał na celu urażenia klientki.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę