„Powiesimy cię jak psa”. Biedroń otrzymał maila z groźbą śmierci

Fot. Twitter.com/WIOwPN

Współprzewodniczący Nowej Lewicy Robert Biedroń w mediach społecznościowych poinformował, że otrzymał maila z groźbą śmierci i wyzwiskami. W wiadomości znalazły się także pogróżki wobec byłych premierów Donalda Tuska, Włodzimierza Cimoszewicza i Leszka Millera. Biedroń ujawnił, że sprawa jest analizowana przez prawników.

REKLAMA

„Wczoraj po moim przemówieniu na Placu Zamkowym na mojej skrzynce przeczytałem taką wiadomość. Ten bijący hejt to efekt ciągłej polaryzacji społeczeństwa, przyzwalania na wypowiedzi takich ludzi jak poseł Braun i ciągłego jadu sączonego z ulicy Woronicza”, napisał polityk.

Do swojego wpisu Robert Biedroń załączył treść otrzymanego maila: „Będziesz wisiał ty p.dale j.bany w d.pę – ty k.rwo sowiecka i zdrajco naszej ojczyzny Polski. Powiesimy cię jak psa a obok ciebie pozostałe ku.wy sowieckie jak Tusk, całe PO plus Cimoszewicz syn p.dała i mordercy PZPR, Leszek Miller i cała plejada sowieckich zbrodniarzy wojennych. Dawno już powinniście wisieć ale teraz jest już czas najwyższy odejść jako pasożyt, złodziej, p.dał i bandyta sowiecki”.

REKLAMA

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

Udostępnij: