Powraca Gang Słodziaków – w wersji EKO!

REKLAMA

Każdy kto ma dzieci, wie kim jest Biedroniowy Gang Słodziaków. Naklejkowe szaleństwo nie raz przyprawiło rodziców o zawrót głowy! Czego nie zrobi się dla dzieci, które tak pokochały pluszaki! Biedronka rozpoczęła właśnie akcję promocyjną, gdzie można kupić w promocyjnej cenie książkę o słodziakach.

5 czerwca z okazji Światowego Dnia Środowiska Biedronka zdecydowała się wprowadzić do sprzedaży książkę o Słodziakach w wersji eko. Biedronka chce wykorzystać popularne pluszaki w celach edukacyjnych. Dzieci mają dowiedzieć się jak ważne jest dbanie o środowisko. Co znajduje się w książce? Gang Słodziaków przedstawia ważne tematy – jak segregować odpady, jak zachowywać się w lesie, jak rozwiązać problem smogu.

REKLAMA

Jak informuje redakcja gazety.pl, książkę w ramach promocji można zakupić za 1 zł przy zakupach za minimum 149 zł. Cel jest szczytny, bo każda złotówka ze sprzedanej książki w dniu 5 czerwca zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Czysta Polska, które jest organizatorem akcji Czyste Tatry. W regularnej cenie koszt książki to 9,99 zł.