Na węźle Konotopa w Warszawie na S8 zapalił się samochód. Nie żyje jedna osoba. Strażacy poinformowali, że w środku pojazdu nikogo nie było. Kobieta zginęła na estakadzie.

Do pożaru samochodu osobowego doszło na S8 między węzłami Warszawa Zachód i Aleje Jerozolimskie – na węźle Konotopa. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że zginęła jedna osoba. Strażacy poinformowali że w aucie nikogo nie było. Służby poparzoną kobietę znalazły na estakadzie znajdującej się poniżej — podaje portal TVN Warszawa.

Do pożaru samochodu osobowego w Warszawie doszło we wtorek na węźle Konotopa na S8. Straż dostała zgłoszenie około 4:10. Jak informuje TVN Warszawa, w aucie nie było kierowcy – jednocześnie prowadzono akcję gaśniczą i poszukiwano osoby, która prowadziła pojazd.

Służby zauważyły osobę leżącą na jezdni estakady znajdującej się poniżej węzła Konotopa. Okazało się, że jest to kobieta z płonącego samochodu. Jej obrażenia wskazywały na to, że została poparzona. Na miejscu pojawiła się karetka, której załoga pogotowia stwierdziła zgon kobiety.

Po pożarze samochodu na S8 występowały utrudnienia w ruchu drogowym.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!