Pożar w hotelu nad morzem! Ewakuowano prawie 200 osób! (WIDEO)

Czas wakacji sprzyja wyjazdom. Obecnie nad polskim morzem obecne są już tłumy turystów, a hotele pozajmowane. Właśnie w jednym z nich w Sarbinowie tuż przed godziną 5 rano wybuchł pożar. Ewakuowano prawie 200 osób. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna. Obecnie z ogniem walczy 60 strażaków.

W hotelu płonie dach krytego basenu. Budynek ma powierzchnię 400 metrów kwadratowych. W związku z tak dużą powierzchnią na miejscu wysłano 15 zastępów straży pożarnej.
Na miejscu zdarzenia oprócz straży pożarnej jest również pogotowie gazowe oraz elektryczne i policja. Pożar najprawdopodobniej wybuchł na skutek zwarcia instalacji elektrycznej. Na skutek pożaru z hotelu ewakuowanych zostało 170 osób oraz obsługa hotelu. Łącznie to prawie 200 osób. W mediach społecznościowych dostępne są filmiki z płonącym hotelem. Kłęby dymu unoszą się nad dachem basenu.

Czytaj także:  Wystawiono kilka listów gończych za Polką!

Strażacy gaszą pożar. Sytuacja najprawdopodobniej zostanie w przeciągu kilku godzin opanowana.

Duży pożar w jednym z ośrodków wczasowych w Sarbinowie. Z informacji jakie do nas dotarły wynika, że cztery osoby są poszkodowane video:Adam Wójcik

Opublikowany przez e-KG.pl Czwartek, 27 czerwca 2019

Komentarze