suszarka na pranie
fot. screen Youtube / WOW-shop

Suszarka do ubrań to bardzo przydatne akcesorium. Okazuje się, że ma ukrytą funkcję, o której nie każdy wie. Zdradzamy, jak ta funkcja może Ci ułatwić życie. Będzie szczególnie przydatna, gdy robisz spore pranie, a pogoda na zewnątrz nie dopisuje.

Mnóstwo domowych rzeczy ma tajne funkcje. Dzięki temu można zużytkować dane akcesorium w pełni. Są też takie funkcje, które sprawiają, że jakiś sprzęt znajduje całkiem nowe przeznaczenie. Podobnie jest w przypadku suszarki do ubrań, którą ma domu prawie każdy. Jej ukryte zastosowanie może przydać w sytuacji, gdy masz do prania mnóstwo ciuchów, a pogoda na zewnątrz nie jest sprzyjająca.

Jaką ukrytą funkcję ma suszarka do ubrań?

Ukrytą funkcję suszarki poznaliśmy dzięki pewnej internautce TikToka – Laurze Williams. Brytyjka zmieściła filmik, w którym pokazała, że jej suszarka do ubrań ma pewne gumowe skrzydełka. Gdy je rozłożymy, będziemy mieć więcej miejsca na rozmieszczenie odzieży. Możesz nie zauważyć ich z początku, więc radzimy, abyś dokładnie przyjrzał się swojej suszarce i spróbował je „namierzyć”. Jednak na tym nie koniec, te dodatkowe skrzydełka mają specjalne dołki, na których można przyczepić wieszaki. Na każdym takim elemencie, mimo że nie jest zbyt pokaźny, można umieścić minimum kilka ubrań.

Suszarka do ubrań ma ukrytą funkcję. Kiedy warto z niej skorzystać?

Użytkowniczka TikToka dodaje, że ukryta funkcja suszarki na pranie przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy ze względu na fatalną aurę nie możemy suszyć ciuchów na zewnątrz, a musimy uprać całą stertę ubrań. To rozwiązanie też świetnie sprawdza się w przypadku ludzi, którzy mieszkają w blokach.

Wówczas muszą sobie poradzić bez wieszania rzeczy na sznurkach na podwórku i nawet latem używają specjalnej suszarki. Rozkładane skrzydełka tworzą jeszcze większy zasięg i na pewno każdy bez problemu zawiesi na urządzeniu swoje uprane stroje.

Osoby, które zamierzały zainwestować w drugą suszarkę, od tej pory mogą poskromić te refleksje. Nie ma potrzeby „zładowywać” swojej przestrzeni niepotrzebnymi sprzętami.

Czy powyższą funkcję mają wszystkie suszarki?

Niestety nie, ale podczas zakupu nowej suszarki warto zwrócić uwagę na ten element w sklepie.

Czytaj też: Pralka skacze podczas wirowania? 1 trik i po kłopocie


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę