Fot. Twitter.com/Platforma_org

– W czwartek rozpoczęliśmy akcję „Pozwólmy im mówić”; jej celem jest przypominanie Polakom wypowiedzi polityków Platformy Obywatelskiej, m.in. o likwidowaniu szpitali, piłowaniu katolików czy blokowaniu unijnych środków dla Polski – powiedział w rozmowie z PAP wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Polityk poinformował, że od czwartku internecie, w tym w mediach społecznościowych, pojawi się spot  „odkrywający” – jego zdaniem – prawdziwy program Platformy Obywatelskiej. Chodzi m.in. o wypowiedzi marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego o zmniejszeniu ilości szpitali, Sławomira Nitrasa o katolikach, Elżbiety Bieńkowskiej o zablokowaniu środków UE dla Polski czy Leszka Balcerowicza o tłamszeniu Polskiego Ładu.

Akcja propagowania spotu ma trwać kilka tygodni. Będzie prowadzona również w tradycyjnych kanałach komunikacji, takich jak billboardy mobilne i stacjonarne.

– Jako PiS niezmiennie uważamy, że w polityce program jest istotny i fakt, że dzisiejsza polityka często grzęźnie w miałkich pseudoaferach nie zmienia naszego poglądu, a PO problem z programem ma od zawsze – stwierdził Radosław Fogiel.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę