Prawicowej dziennikarce po wyborach puściły nerwy! Zwymyślała Polaków od cwaniaków, złodziei i kombinatorów!

REKLAMA

Marzena Nykiel, redaktor naczelna propisowskiego portalu wPolityce.pl i publicystka tygodnika Sieci, obraziła po zakończeniu wyborów wielu Polaków. Mieszkańcom Warszawy, Poznania, Łodzi i Legionowa zarzuciła cwaniactwo, złodziejstwo i kombinatorstwo.

Wszystko przez to, że w tych miastach wygrali wybory na prezydenta czy burmistrza kandydaci popierani przez Koalicję Obywatelską, a nie ci wskazani przez Prawo i Sprawiedliwość. I jakby tego było mało, to Trzaskowski, Zdanowska, Jaśkowiak i Smogorzewski pokonali konkurencję z partii Kaczyńskiego już w pierwszej turze.

REKLAMA

„Warszawa, Poznań, Łódź czy Legionowo utrwaliły dziś najgorszy stereotyp Polaka – cwaniaka, złodzieja i kombinatora. Na szczęście Polska to nie tylko największe miasta. Wręcz przeciwnie!”, napisała Nykiel na Twitterze, wywołując oburzenie internautów.

„Cóż za antypolskość z pani wypływa i dzielenie Polaków na lepszych i gorszych”, ocenił jeden z twitterowiczów. „Taki komentarz to wstyd i hańba”, podsumował inny. „Szacunek do drugiego człowieka to ciężar, któremu nie każdy jest w stanie sprostać. Chamstwo za to jest lekkie, łatwe i proste w obsłudze…”, stwierdził kolejny użytkownik Twittera, odnosząc się do wpisu Marzeny Nykiel.