Premier Morawiecki w 90. urodziny mamy: Żadne słowa nie mogą oddać tego, co czuje moje serce

Z okazji urodzin swojej mamy Mateusz Morawiecki zamieścił w mediach społecznościowych wzruszający wpis. „Dzisiaj 90 urodziny mojej najukochańszej Mamy. To dla wszystkich Jej dzieci i wnuków a także dla wielkiego grona przyjaciół, naprawdę wyjątkowy dzień”, napisał premier na Facebooku w piątek wieczorem.

   

„Żadne słowa nie mogą oddać tego, co czuje moje serce. Moje najwcześniejsze wspomnienia z dzieciństwa, niczym klisze fotograficzne, zarejestrowały obraz Mamy, zawsze tak zapracowanej, tak troskliwej, pamiętającej o takim bezliku spraw a zarazem budującej niepowtarzalny klimat naszego rodzinnego domu. Pogoda ducha i wiara w człowieka ponad czasem”, wyznał szef rządu.

„Życie Mamy zawsze było trudne i czymś niezwykłym jest to, że potrafiła w nim stworzyć tyle dobra, piękna i nigdy nie tracić nadziei na lepsze jutro”, zaznaczył premier, odnosząc się do czasu drugiej wojny światowej i stanu wojennego.

   

Morawiecki, poza wspomnieniami, opublikował także bardzo osobiste życzenia dla mamy. „Nie potrafię wyrazić wdzięczności za wszystko, co nam dałaś. W tym radosnym Dniu Twoich Urodzin, życzę Ci, aby zdrowie pozwoliło Ci nadal cieszyć się światem i życiem. I proszę Boga, by dni nie biegły tak szybko”, napisał.

https://www.facebook.com/MorawieckiPL/posts/253951989282671

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News