Prezydent Andrzej Duda w ramach przedwyborczych podróży po Polsce odwiedził jedno z gospodarstw rolnych w Kumelsku. Na swoim koncie na Twitterze pochwalił się, że zobaczył w nim specjalne SPA dla krów.

„W gospodarstwie u Państwa Mileny i Kamila Chodnickich w Kumelsku jest nie tylko centrum sterowania oborą ale krowy mają nawet swoje spa;-) To się nazywa nowoczesne rolnictwo. #Polska2020”, napisał Duda, załączając do wpisu dwa zdjęcia z obory.

Nie byłoby może w tej gospodarskiej wizycie rodem z PRL nic zaskakującego, gdyby nie to, że w tym samym czasie trwał na Bliskim Wschodzie konflikt amerykańsko-irański, zaś w Polsce przebywała Komisja Wenecka. Te sprawy jednak dla prezydenta okazały się mniej ważne niż warunki życia krów w gospodarstwie państwa Chodnickich w Kumelsku.

Internauci jednoznacznie ocenili Dudę.

„Chociaż w oborze został pan dopuszczony do głosu”, napisał jeden z nich.

„Doprawdy, jakim trzeba być pajacem w obecnej sytuacji na Bliskim Wschodzie, żeby pisać o spa dla krów?”, podkreśliła internautka Edyta.

„Kiedy relacja z chlewni i kurnika?”, zapytał prezydenta Prusak.

Bryt.bryt zauważył z kolei, że wizyta prezydenta w krowim SPA dowodzi tego, że „krowy w oborze w Kumelsku są lepiej traktowane niż opozycja w sejmie”.

„Człowieku! Czy ty jesteś normalny?!”, skomentowała tweet prezydenta Marzena.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat