Prezydent Trump popiera środowiska LGBT! Apeluje o międzynarodową akcję ich obrony przed prześladowaniami!

Przykrą niespodziankę zrobił prezydent Stanów Zjednoczonych wszystkim – w tym również rządowi PiS – którzy widzieli w nim obrońcę tradycyjnych wartości światopoglądowych i religijnych. We wpisie na Facebooku Donald Trump jednoznacznie wsparł środowiska LGBT i podziękował im za wkład w rozwój USA. Co więcej, zaapelował także o przeciwstawianie się dyskryminacji środowisk LGBT przez władze państwowe na całym świecie.

„W związku z obchodami Miesiąca Dumy LGBT [LGBT Pride Month] i uznaniem wyjątkowego wkładu osób LGBT w nasz wielki naród, stańmy również solidarnie z wieloma osobami LGBT, które mieszkają w dziesiątkach krajów na całym świecie, które karzą, więzią, a nawet wykonują egzekucje osób ze względu ich orientację seksualną”, napisał prezydent USA.

As we celebrate LGBT Pride Month and recognize the outstanding contributions LGBT people have made to our great Nation,…

Opublikowany przez Donalda J. Trump Piątek, 31 maja 2019

Trump poinformował równocześnie, że jego administracja rozpoczęła „globalną kampanię” na rzecz dekryminalizacji homoseksualizmu. Zaapelował do innych państw, by czynnie włączyły się w tę akcję.

Komentarze

Czytaj także:  PiS zbierało podpisy dla Marka Jakubiaka? Sensacyjne doniesienia Wirtualnej Polski!