Jeden z użytkowników serwisu Reddit wpadł na genialny i banalnie prosty trik, dzięki któremu można oglądać video w kanale Youtube bez reklam. Wystarczy mała zmiana w URL, aby pozbyć się irytujących reklam.

YouTube to znany wszystkim i jeden z najpopularniejszych serwisów w internecie. Jego funkcjonowanie jest oparte na zarabianiu z wyświetlanych reklam. Chociaż dla użytkowników są one irytujące, na tym polega ten biznes. Jeśli chcesz obejrzeć coś za darmo, musisz obejrzeć reklamy. Ci, którzy nie chcą ich oglądać muszą wykupić abonament YouTube Premium.

Jak informuje serwis Dobre Programy, użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie „unicorn4sale” udowodnił, że wcale tak być nie musi! Aby wyłączyć reklamy na YouTube wystarczy po nazwie domeny, czyli „YouTube.com” wstawić kropkę. W urządzeniach mobilnych należy otworzyć serwis YouTube w przeglądarce i skorzystać z opcji „Wersja na komputer”. Ponownie wykorzystujemy wyżej opisany trik i gotowe! Prawdopodobnie taka sytuacja nie potrwa długo, więc warto z niej skorzystać póki jest na to czas!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę