Prowokowała Ukrainki w Salzburgu. Rosjanka musi opuścić kraj

Rosjanka
Twitter | Lew Anno Yieretz Israel

Obywatelka Rosji, mieszkająca na co dzień w Niemczech musiała opuścić kraj po tym, jak prowokowała Ukrainki. Kobieta wyraziła głęboki żal, ale była to kara za sytuację, do której dopuściła się na ulicach Salzburga.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce w lipcu tego roku w austriackim Salzburgu. Rosjanka nagrała wówczas filmik i opublikowała go na TikToku. Widać było na nim, jak zaczepia Ukrainki i mówiła do nich: „Dziewczyny, chwała Rosji?”.

Rosjanka śmiała się i śpiewała na całą ulicę „Rosja zwycięży!”, po czym zapytała „czyj jest Chersoń”. Po usłyszeniu odpowiedzi, że to Ukraina, Rosjanka powiedziała, że to nieprawda, ponieważ „przeprowadzają tam już referendum”. „Na c**j waszą Ukrainę” – zakończyła swoją wypowiedź Rosjanka.

REKLAMA

Okazało się, że autorką filmiku była Rosjanka mieszkająca w Niemczech, a w Salzburgu spędzała urlop. Kobieta prowadzi na Telegramie kanał „Niemcy od pierwszej osoby”, na którym jednak szerzy tezy rosyjskiej propagandy.

Kobieta opowiedziała na TikToku, że na skutek swojego zachowania musiała opuścić Niemcy. Na opublikowanym filmiku Rosjanka jest wyraźnie załamana, więc najprawdopodobniej wyjeżdża z Niemiec nie z własnej woli. „Cześć wszystkim. Opuszczam Niemcy. Już spakowałam wszystkie rzeczy. Wyjeżdżać będę samochodem. Do widzenia” – powiedziała Rosjanka na nagraniu.

REKLAMA

Podziel się: