Przechodzień zaatakowany przez dziki! Mężczyzna musiał uciekać na drugą stronę ulicy! (WIDEO)

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w pobliżu centrum ogrodniczego Daglezja w Zawierciu. Nagle przechodzeń został zaatakowany przez dziki! Musiał szybko uciekać na drugą stronę ulicy, a wszystko nagrał przypadkowy kierowca.

Film opublikowano na profilu facebookowym ”Spotted Zawiercie”. Nagranie przedstawia stado dzików, które podbiegają do przechodnia idącego chodnikiem. Mężczyzna wyraźnie wystraszony ucieka przed zwierzętami wbiegając na ulicę, ale dziki wciąż go gonią.

Czytaj także:  Poseł Czarnek z PiS: Europosłowie PO i Lewicy dopuścili się zdrady Polski

Przed chwilą pod daglezją

Opublikowany przez Spotted Zawiercie Poniedziałek, 30 grudnia 2019

– Faktycznie mieliśmy takie zgłoszenie. Patrol udał się na miejsce. Zwierząt nie ma już na ulicy Brata Alberta. Policjanci będą monitorować sytuację. Na szczęście nie mamy żadnej informacji o poszkodowanych osobach. Nikomu nie zrobiły krzywdy. Pamiętajmy jednak, że w przypadku zobaczenia stada dzików lepiej zachować ostrożność i nie zbliżać się do nich – mówi „Dziennikowi Zachodniemu” nadkom. Andrzej Świeboda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

Dziki ostatecznie zostały zlokalizowane na ulicy Szczęśliwej w Zawierciu. Interweniowała Straż Miejska oraz policja. W miejscu zdarzenia pojawił się także Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM w Zawierciu. Władze lokalne wydały też specjalne oświadczenie dotyczące zdarzenia.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.