Przekrój na pół i połóż w łazience na noc
fot. ShareInfo

Przekrój na pół i połóż w łazience na noc. Popularny problem zniknie, a Ty zaoszczędzisz na drogich, chemicznych środkach. 

Walka ze szkodnikami w mieszkaniu czy w domu, takimi jak rybiki cukrowe, może być bardzo irytująca i frustrująca. Te małe i bardzo szybkie owady szybko się rozmnażają i stanowią uciążliwy problem. Najczęściej je spotykamy w kuchni czy łazience, bo jest tam najwięcej pożywienia. Na szczęście istnieje pewien niekonwencjonalny i naturalny sposób, który jest bardzo skuteczny w pozbywaniu się tych niechcianych gości.

Przekrój na pół i połóż w łazience na noc. Genialny trik na rybiki cukrowe

Ziemniaki to pyszny dodatek do wielu dań i doceniamy je za smak, ale mało kto wie, że można je stosować też jako naturalny środek odstraszający dla rybików cukrowych. Wystarczy przekroić ziemniaka na pół i położyć go w łazience na noc na folii spożywczej. Ziemniak przyciągnie rybiki jak magnez, a rano zauważysz je na folii.

Czy to działa? Jest na to wytłumaczenie! Rybiki cukrowe żywią się skrobią, cukrem i innymi organicznymi materiałami. Ziemniak natomiast zawiera skrobię i cukry. To może sprawić, że rybiki poczują te składniki i dosłownie będzie je to przyciągać, ponieważ pomyślą, że to ich źródło pożywienia. Sprawdź i przekonaj się, że to działa.

Zobacz też patent na nieprzyjemne zapachy w toalecie – pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!