kurdej-szatan
fot. Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International license / Autor LukaszKatlewa / Instagram / kurdejszatan

Zanosi się, że jeszcze przez długi czas nie umilkną echa skandalicznej wypowiedzi Barbary Kurdej-Szatan pod adresem funkcjonariuszy polskiej Straży Granicznej. Super Express dowiedział się, na jakie zarobki mogą liczyć pogranicznicy, a jaką gaże otrzymuje sławetna, telewizyjna celebrytka.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – brzmiał emocjonalny wpis Kurdej-Szatan.

Potem gwiazda przeprosiła… tylko za wulgarny język. Jak sama mówi, jej emocje nie zmieniają się, kiedy po raz kolejny ogląda nagranie z pogranicza polsko-białoruskiego.

„Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa” – napisała.

Nietrudno domyślić się, że funkcjonariusze Straży Granicznej nie mogą liczyć na wynagrodzenie za swoją służbę, które choćby w drobnej części dorównywało temu, ile dostaje celebrytka – nawet znosząc potworne oskarżenia. Super Express pozyskał informacje, z których wynika, że polski pogranicznik zarabia średnio, miesięcznie tyle, ile Barbara Kurdej-Szatan wyciąga… W JEDEN DZIEŃ!

„Według danych Najwyższej Izby Kontroli w 2020 r przeciętna płaca pograniczników wynosi 6300 zł brutto. Oczywiście praca w służbach wiąże się z byciem w ciągłej dyspozycji oraz zagrożeniem zdrowia i życia” – pisze SE. „Tymczasem aktorka bywająca często na salonach i pracująca na planie telewizyjnym może liczyć na gażę w wysokości ok. 5000 zł za dzień zdjęciowy.”

Telewizja Polska oświadczyła, że Kurdej-Szatan nie będzie już występowała w premierowych produkcjach TVP, a tym samym zniknie z ekranu publicznej telewizji w grudniu – po wyemitowaniu już nagranych programów.

W sprawie obelżywych słów gwiazdy w kierunku Strażników Granicznych zostało też złożone zawiadomienie do prokuratury.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!